پارچه لمه پشت ساتن

پارچه لمه پشت ساتن از جمله مهم‌ترین و معروف‌ترین پارچه‌های لباس مجلسی است که طرفداران بسیاری دارد و نقش مهمی در دوخت لباس‌های مجلسی ایفا می‌کند. پارچه لمه پارچه‌ای کشی و ریزش دار است که برای دوخت لباس‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پارچه ریز بافت بوده، سطحی صاف دارد و لطافت آن افراد بسیاری را به سمت خود جذب کرده است.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که پارچه لمه پشت ساتن دارد این است که به دلیل ضخامت پوششی کامل برای بدن ایجاد کرده و همین امر سبب شده که نیازی به اضافه کردن آستر در هنگام دوخت لباس نباشد و شرایط راحت‌تری را برای افراد فراهم آورد.

 

انواع پارچه لمه پشت ساتن  

پارچه لمه پشت ساتن انواع گوناگون دارد که مهم‌ترین آنها عبارتند از:

  • پارچه لمه مجلسی:

پارچه لمه مجلسی عموما برای مجالس رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع پارچه با رنگ‌بندی‌های گوناگون طراحی شده است و با ترکیبی از نخ‌های رزدار، درخشان‌تر از سایر پارچه‌ها به نمایش در می‌آید.

  • پارچه لمه نگین‌دار:

پارچه لمه نگین‌دار به دلیل تنوع در طرح و استفاده از انواع نگین‌های رنگین، طرفداران بسیاری را سمت خود جذب کرده است.

  • پارچه لمه شنی:

پارچه لمه شنی در میان مدل‌های گوناگون پارچه لمه همچون لمه مجلسی، پارچه لمه نگین‌دار و… می‌تواند زیبایی بی‌نظیری به شما هدیه دهد و کمک کند با به یک فرد خوش پوش تبدیل شوید.

پارچه لمه شنی، دوختی بسیار جذاب داشته و سبب می‌شود زیبایی تنخور لباس شما صد چندان شود. به همین دلیل است که این نوع پارچه بسیار پر طرفدار بوده و لباس‌های شب متعددی با آن دوخته می‌شوند.

این پارچه به این دلیل لقب شنی به خود گرفته است که همچون شن، دانه دانه بوده و به زیر دست می‌آید که همین امر می‌تواند آن را جذاب‌تر از پارچه‌های عادی نشان دهد. البته باید تاکید کنیم که سمتی از پارچه که با بدن تماس دارد، دارای لطافت منحصر به فردی است و ویژگی شنی مانند آن تنها مختص ظاهر پارچه می‌شود و هیچ آزاری برای پوست افراد به دنبال ندارد.

ریزش اکلیل پارچه لمه پشت ساتن  طبیعی است

یکی از مهم‌ترین نگرانی‌هایی که بسیاری از مصرف کنندگان این پارچه دارند این است که چرا هنگام شست و شوی اولیه پارچه لمه پشت ساتن ، بخشی از اکلیل‌های آن می‌ریزند. باید بگوییم این امر طبیعی است زیرا در شست و شوی اولیه پارچه، اکلیل‌های اضافی از بدنه پارچه جدا می‌شوند و اکلیل‌های اصلی روی لباس باقی مانده و مدت‌ها طول خواهد کشید تا تمامی آنها از سطح پارچه پاک شوند. در واقع پارچه لمه ماندگاری بسیاری دارد و اکلیل‌های موجود در سطح آن تا سال‌های سال باقی خواهند مانند.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

09930699356

09169558627

تلگرام: @parchehferosh

ایمیل :Akbar.z135161@gmail.com

واتساپ:09169558627

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما