پارچه ملحفه ای

پارچه ملحفه ای نساجی با طرح های فانتزی و جدید توانسته خیلی سریع جا در دل مشتری ها باز کند که در اکثر عمده فروشی ها و پارچه فروشی ها از فروش بالایی برخورد است. مرکز خرید پارچه ملافه ریسمان بهترین طرح های امروزی را به سراسر کشور پخش می کند و شرایط خرید را بسیار لذت بخش و آسان کرده است.

کارخانه نساجی پارچه ملحفه  :

تولید پارچه ملحفه و به خصوص برند شدن در این زمینه کار هر شرکتی نیست. کیفیت بافت، ثبات چاپ و رنگ، نوع طرح و مدل ها و همچنین برند سازی در زمینه فروش پارچه از جمله مواردی است که باید در تولید پارچه ملحفه ای ایرانی دقت کرد.
شرکت صنایع نساجی ریسمان از کارخانه هایی است که بهترین پارچه های ملحفه ای را در عرض دو متر در دو جنس پلی استر پنبه و جنس تترون ( پلی استر ویسکوز ) تولید و چاپ می کند.

کارخانه نساجی ریسمان پارچه های ملحفه با جنس تترون را با برند ریسمان طلایی به بازار فروش عرضه می کند.

پارچه ریسمان طلایی :

همانطور که گفته شد شرکت نساجی ریسمان ملحفه را در دو جنس پلی استر پنبه و تترون تولید می کند. منسوجات ملافه با عرض دو متر در جنس پلی استر پنبه با برند ریسمان در بازار خرید و فروش می شود اما این کارخانه برند دیگری نیز دارد به نام ملحفه ریسمان طلایی !
قیمت پارچه ملحفه نساجی ریسمان طلایی نرخ بالاتری نسبت به جنس ملافه ریسمان دارد و دلیل آن زیر دست لطیف تر و به کار بردن نخ ویسکوز در آن است.

مشخصات جنس پارچه ملحفه مرغوب نساحی ریسمان :

از خصوصیات پارچه ملحفه درجه یک این کارخانه باید گفته شود که عرض پارچه دو متر است و هر طرح دارای چهار رنگبندی است.
وزن پارچه ملافه ای شرکت ریسمان ٢٤٠ گرم است و دارای ضمانت رنگ می باشد. هر توپ پارچه ملحفه نیز ٤٠ متر می باشد به همین دلیل هر سری رنگ ( چهار رنگ ) برابر با ١٦٠ متر است.

عدل بندی کارخانه پارچه ملحفه ریسمان دو سری رنگ دارد و برابر با ٣٢٠ متر شامل ٨ طاقه ( دو سری رنگ ) می باشد.

نحوه فروش پارچه ملافه ریسمان :

برای خرید پارچه ملحفه منسوجات ریسمان در سطح عمده، بهتر است با شرایط فروش آشنا باشید تا با ارزان ترین قیمت ملافه را تهیه کنید. همانطور که در بالا گفته شد هر طرح دارای ٤ رنگ است و حداقل فروش شرکت ٤ طاقه یعنی ١٦٠ متر است یعنی از هر رنگ یک طرح حداقل یک طاقه!

خرید پارچه ملحفه ریسمان به صورت عمده :

برای خرید عدلی یا طاقه ای منسوجات ملحفه ریسمان اصفهان می توانید به صورت حضوری در محل نمایندگی پرشین واقع در بازار اصفهان مراجعه کنید و یا به صورت تماس های تلفنی با مدیر فروش مرکز در ارتباط باشید.

فروشگاه اینترنتی پارچه ملحفه :

راه اندازی فروشگاه اینترنتی پارچه ملحفه مارخانه های مشهور در مجموعه پرشین توانسته راه خرید عمده و طاقه ای را برای مشتریان سراسر کشور هموار کند. چنانچه در خرید عمده همیشه مشکل دوری مسافت را دارید می توانید با مشاورین در تماس باشید تا به تک تک سوالات شما پاسخ دهند تا خرید مطمئنی داشته باشید.

خرید آنلاین پارچه ریسمان از طریق همین سایت انجام می گیرد و برای پرداخت فاکتور و نحوه دریافت مشکلی برای مشتری وجود ندارد.

قیمت عمده پارچه ملافه ریسمان :

لیست قیمت خرید انواع پارچه ملحفه ای ایرانی را به صورت لحظه ای و آلاین در شبکه های اجتماعی شرکت پارچه پرشین دریافت کنید. قیمت روز پارچه ملحفه ریسمان برای پارچه متری فروش ها بسیار مهم است که به خصوص موقع فروش جنس خود دچار ضرر های احتمالی نشوند.

نمایندگی پخش پارچه ملافه ای ریسمان :

منسوجات ریسمان از انواع پارچه های ملحفه ای را از طریق نمایندگی معتبر دریافت و خرید کنید تا در قیمت دچار شک و تردید نشوید. نمایندگی فروش به شما کمک می کند تا بهترین پارچه ملحفه اصل را با صمانت و قیمت خود کارخانه خریداری کنید.

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

09930699356

09169558627

تلگرام: @parchehferosh

ایمیل :Akbar.z135161@gmail.com

واتساپ:09169558627

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما