پارچه کجراه نساجی فدک

پارچه کجراه نساجی فدک

پارچه کجراه نساجی فدک با رنگ ثابت و وزن ٢٩٠ گرم یکی از بهترین تولیدات کارخانه نساجی فدک اصفهان است که از طریق این نمایندگی فروش به صورت حضوری و یا تلفنی قابل خرید و ارسال است.
در خرید عمده پارچه ترگال کجراه فدک باید توجه داشته باشید که اصل جنس را از مرکز معتبر خرید کنید. این نمایندگی با ضمانت اصل بودن جنس و تضمین قیمت به مشتری می تواند خرید عمده شما را آسان و سریع کند.

کارخانه نساجی فدک اصفهان :

نساجی فدک اصفهان از حرفه ای ترین شرکت های نساجی کشور محسوب می شود که تولیدات زیادی دارد.

منسوجات فدک را می توان در دسته های مختلف پارچه های پوشاکی و منسوجات خانگی قرار داد از جمله پارچه های مانتویی طرحدار و ساده، شیفر، پرشیا مکانیک، ملحفه، تترون و ترگال کجراه که در کارخانه فدک تولید انبوه می شود.

کارخانه نساجی فدک اصفهان :

موارد مصرف تولیدات کجراه نساجی فدک :

مصرف عمده پارچه های ترگال و کجراه بیشتر برای تولید و دوخت لباس فرم دانش آموزان مدارس، لباس کار، مانتو، البسه بیمارستانی، روپوش پزشکی و عروسک سازی مصرف دارند.
مصرف اصلی و فروش بیشتر محصولات منسوجات فدک برای یونیفرم مدرسه ها است که در ماه های ابتدایی سال مورد استقبال خرید مشتری ها به خصوص تولیدی های لباس فرم مدارس است.

کاتالوگ رنگبندی پارچه ترگال و کجراه فدک :

رنگبندی پارچه کجراه ترگال فدک می تواند سلیقه رنگ تمامی ارگان ها و مدارس را در انتخاب رنگ برای لباس کار و یا لباس مدارس و یونیفرم راضی نگه دارد.

کالیته پارچه ترگال ساده و کالیته پارچه کجراه شرکت فدک جداگانه است ولی کد رنگ ها باهم یکی است به این صورت که برای مثال کد رنگ پارچه ترگال سرمه ای با کد رنگ پارچه کجراه سرمه ای فدک یک کد می باشد.

مشخصات فنی پارچه کجراه فدک :

نحوه تولید پارچه ترگال کجراه چگونه است؟ در تولید و تکمیل پارچه کجراه از الیاف فلامنت در پلی استر ویسکوز استفاده می شود که پس از بافت خام پارخه در انواع رنگ ها رنگرزی و تکمیل می شود. تفاوت پارچه ترگال و کجراه در تراکم بافت و میزان استفاده از الیاف در خام پارچه است.

وزن پارچه کجراه با عرض ١٥٠ سانتیمتر در یک متر طول ٢٩٠ گرم است این در صورتی است که وزن پارچه ترگال ساده در همین مساحت ٢٤٠ گرم می باشد. تقاوت دیگر ترگال و کجراه در نوع بافت مربعی و خط های کج است.

لیست قیمت ترگال کجراه نساجی فدک :

شرکت نساجی فدک اصفهان خود رنگرزی پارچه های ترگال و کجراه برندش را بر عهده دارد و به خاطر اختلاف قیمت در مواد اولیه رنگرزی بین رنگ ها اختلاف قیمت است.

قیمت نساجی فدک معمولا در ماه فروردین قیمت پایه سال مشخص می شود و معمولا دارای ٥ گروه است.
در ٥ گروه رنگ کد های مختلف قرار می گیرد که در گروه ١ رنگ های روشن است و در گروه ٢ رنگ های کمی تیره تر نسبت به گروه ١ و به همین صورت ٥ گروه تکمیل می شود. در گروه ٥ رنگ های تیره و ویژه قرار می گیرد.

در قیمت گذاری پارچه ترگال کجراه معمولا رنگ های سیر و تیره تر از رنگ های روشن قیمت بالاتری دارند.

نحوه خرید اینترنتی پارچه کجراه فدک :

در خرید اینترنتی محصولات نساجی فدک مثل ترگال کجراه می توانید به صورت غیر حضوری حتی در منزل سفارش دهید. نحوه سفارش به این صورت است که با مدیر فروش این نمایندگی تماس می گیرد تا به سوالات احتمالی شما پاسخ دهند.

سفارش شما مطابق درخواست فاکتور شده و عکس فاکتور از طریق پیام رسان ها مثل تلگرام یا واتس آپ ارسال خواهد شد. پس از تایید فاکتور و واریز وجه فاکتور بار شما مستقیم از درب کارخانه به شهر و آدرس مشتری ارسال خواهد شد.

نشانی آدرس کارخانه نساجی فدک :

جهت خرید عمده انواع پارچه ترگال کجراه با برند فدک می توانید به آدرس نمایندگی کارخانه فدک مراجعه کنید. مرکز پارچه پرشین در بازار بزرگ شهر اصفهان دفتر دارد و آماده پاسخگویی به مشتریان حضوری است.
راه بهتر و ارزان تر خرید پارچه ترگال کجراه فدک، ارتباط مستقیم با نمایندگی شرکت فدک است تا غیر حضوری و تلفنی ثبت سفارش شود و بار به محل کار یا خانه شما از طریق باربری یا اتوبوس پست شود

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

واتساپ و روبیکا: 09169558627       

واتساپ و تلگرام : 09930699356  

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com     

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما