چرم پارچه

چرم پارچه چیست

 چرم پارچه به بازار آمده که از اسم آن ها می توان متوجه شد پارچه هایی هستند که ویژگی های چرم و پارچه را با هم دارند. به عنوان مثال رنگ بندی پارچه های چرم تا به امروز به رنگ های محدودی مثل مشکی و قهوه ای خلاصه می شد  در صورتی که پارچه ها طیف رنگی نامحدودی دارند اکنون طیف رنگی چرم  پارچه ها متنوع تر است  و محدود به رنگ هایی که همیشه پارچه ی چرم را با آن رنگ ها دیده ایم نیست.

مقاومت و استحکام چرم نسبت به پارچه بسیار بیشتر است اکنون، چرم پارچه ها هم نسبت به پارچه های دیگر مقاومت بیشتری دارند.

بر خلاف مبلمان های پارچه ای که اگر لکه یا کثیفی روی آنها ایجا شود به سختی پاک می شوند تمیز کردن مبلمان های چرم بسیار ساده است تجربه نشان داده لکه های روی چرم پارچه ها نسبت به پارچه های دیگر ساده تر پاک می شوند.

پارچه های چرم راحتی و آسایش بالایی دارند حال که بافت چرم و پارچه با هم میکس شده است چرم پارچه ها راحتی بیشتری نسبت به پارچه های دیگر پیدا کرده اند.

چرم پارچه های زیادی امروزه در بازار هستند که امتحان خود را به خوبی پس داده اند تا جایی که انتخاب اول خیلی از مشتریان هستند، در ادامه این چرم پارچه ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

ملیتا: یکی از شناخته شده ترین چرم پارچه ها ملیتا است، چرم پارچه ملیتا با داشتن رنگ های زیبا که بیشتر معطوف به خانواده کرم و قهوه ای است گزینه ی جدی برای کسانی است که به دنبال چنین طیف رنگی هستند. تراکم پارچه ملیتا بسیار بالاست و در مجموع  می تواند پارچه ی مبلمان راحتی با دوام و با کیفیتی برای مبل شما باشد.

مایا: مایا چرم پارچه ای است که نسبت به پارچه های دیگر حس چرم را بیشتر منتقل می کند و اگر علاقه دارید پارچه ی چرم برای مبلمانتان انتخاب کنید در عین حال دستتان برای انتخاب رنگ بازتر باشد مایا بهترین گزینه هست. کیفیت بسیار قابل قبولی دارد و لکه و کثیفی به سادگی از روی آن پاک می شود.

ماریو: چرم پارچه ماریو طرح زیبایی دارد و بعد از رویه کوبی جلوه دوچندان زیبایی پیدا می کند، قطعا از انتخاب این پارچه پشیمان نخواهید شد.

اروس: نسبت به پارچه های دیگر تازه وارد بازار شده است و با قیمت مناسب و کیفیت خوب نظر مشتریان را جذب می کند.

https://parchedozan.ir/wp-admin/post-new.php

برای خرید و فروش انواع پارچه به صورت عمده با ما در ارتباط باشید

اکبر حقی زهابی

تلفن سفارش:

تلفن :09169558627

واتساپ : 09930699356

تلگرام: @parchehdozan

ایمیل :Akbar.z1351@gmail.com

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما