آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / پارچه ترگال کجراه

پارچه ترگال کجراه

 پارچه ترگال کجراه

لیست قیمت خرید عمده بهترین جنس انواع پارچه ترگال کجراه تولید کارخانه هاى بروجرد، فدک، تک، مهنام، آذر بافت، نساج بافت، نیک و غیره را از بازار فروش شهر های بزرگ اصفهان، تهران، مشهد، یزد، اهواز و … را می توانید در سایت اینترنتی پارچه مدارس دریافت کنید.

پارچه ترگال کجراه بسیار مناسب لباس فرم مدارس می باشد که تولیدی های لباس مدرسه و مهد کودک هر ساله از انواع آن در دوخت خود بهره می برند.
نرخ ارزان پارچه ی ترگال و کجراه در بهای تمام شده لباس مدارس بسیار تاثیر گذار است.
انواع پارچه ترگال و کجراه رنگی فقط دارای رنگبندی ساده نیست بلکه پارچه ترگال گلدار و خالدار و همچنین چاپ طرح های موجی و فانتزی نیز اخیرا در البسه فرم مدرسه ها و مهدکودک ها زیاد استفاده می شود.

پارچه ترگال کجراه

فروش عمده پارچه فلامنت کجراه و ترگال در ۶ ماه ابتدایی سال در مراکز خرید بازار شهر های بزرگ بسیار پر رونق است.
قیمت پارچه ترگال در بازار شهر های اصفهان و تهران از نرخ بهتری برخوردار است که البته مرکزیت تولید و بافت پارچه ترگال و پارچه کجراه در استان اصفهان می باشد.
از مشخصات اصلی پارچه ترگال مانتویی و لباس فرم مدارس می توان ویژگی خصوصیاتی همچون ارزان بودن قیمت، تنوع رنگ بالا، طرح دار و ساده، در دسترس بودن و همه پسند بودن آن را بر شمرد.

از بهترین کارخانه ها و شرکت ها نساجی تولید کننده پارچه ترگال، صنایع نساجی بروجرد، منسوجات فدک، تک اصفهان، مهنام، بافتین، آذر بافت، نساج بافت و معصوم بافت می باشند که از طریق این نمایندگی می توانید خرید خود را انجام دهید.

برای خرید و فروس انواع پارچه با ما در ارتباط باشید.

اکبر حقی زهابی

تلفن تماس :۰۹۱۶۹۵۵۸۶۲۷

کانال تلگرام: t.me/parchehfrosh

مطلب پیشنهادی

پارچه مبل

پارچه مبل اگر از کیفیت خوبی برخوردار نباشد و ماندگاری و مقاومت لازم را نداشته باشد، …